Kadry FKS

Decyduj i walcz!

Bardziej bezpośrednia forma wsparcia kampanii. Możesz wnieść w końcowy sukces poświęcony czas, wiedzę i umiejętności, którymi wspomożesz organizację kampanii. Wykorzystaj potencjał jaki został Ci darowany na rzecz naszej wspólnoty celu.

Rejestracja dla działaczy zespołów jest równoznaczna z zapisaniem się na kurs #AkcjaEwakuacjaZeu. Osoby rejestrujące się jako specjaliści i kadry naukowe nie muszą brać udziału w kursie. 

Działacz Zespołu

To czołowi przedstawiciele naszej kampanii wśród naszych rodaków. Stają na ulicy z banerami, megafonami i dyskutują o naszych celach. Wykazują kłamstwa i ukazują prawdę. W czasach, kiedy wszyscy patrzą jedynie na internet, oni omijają bańki informacyjne narzucone szczególnie na nasze środowisko przez tzw. big tech. Wszyscy pozostali działacze służą według wyznaczonych zasad pierwszej kolejności Bogu, w drugiej  Narodowi, i właśnie Działaczom Zespołu, którzy potrzebują organizacji, sprzętu, wiedzy, szkoleń, zaplecza prawnego. 

SPecjalista

Przedstawiciele swoich dziedzin, w których się wyspecjalizowali. Pełnią funkcję doradczą, ale mogą również zarządzać pionami jako Pełnomocnicy Kierownictwa. Wiele razy będą też odpowiadać za szkolenia dla działaczy. Specjaliści to np. korektorzy tekstu, fotografowie, filmowcy, montażyści, publicyści, dziennikarze, filolodzy. Tak na prawdę każdy kto widzi swoje miejsce w wielkiej ogólnopolskiej kampanii. 

KAdra naukowa

Potrzeba nam wielkiego wysiłku narodowego. Potrzeba nam naukowców pokroju prof. Feliksa Konecznego czy prof. Jerzego Chodorowskiego. Nasi wolontariusze potrzebują najlepszego zaplecza naukowego, dzięki któremu będzie mogło przekonywać na ulicach polskich miast społeczeństwo używając przy tym najlepszych argumentów. Każdy doktor będzie miał możliwość zasiąść w Radzie Kampanii, która będzie nie tylko doradzać Kierownictwu Kampanii, ale również uczestniczyć w kampanii jako jej prelegenci i wykładowcy podczas organizowanych wydarzeń przez Zespoły FKS. 

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: