Zgłoszenie do grona Mecenasów

Przypomnijmy sobie czasy przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości i zadajmy sobie pytanie – czy bez wsparcia Cegielskiego, Paderewskiego i innych Polaków, którzy poświęcali swoje majątki wspierając wiele organizacji patriotycznych, udałoby się nam odzyskać niepodległość? Ówcześni mecenasi wiedzieli, że w świecie rynku, który nie zależy od własnego narodu ich majątki będą zawsze narażone na grabież, a społeczeństwo będzie odzierane z owoców swej pracy. Rozumieli jak ważne jest prawo do samostanowienia i elity, które reprezentują nie tyle naród a Prawdę! Wspierali inicjatywy, które potępiały swawolny i zniewolony rynek, a w zamian niego oferowały wolny – to znaczy rynek oparty o zasady, które bronią własny kapitał i strzegą interesu Narodu. Dzisiaj poszukujemy takich mecenasów, którzy pozwolą nam walczyć o ten nasz kawałek świata aby był przykładem dla innych.

ZOSTAŃ MECENASEM

Dane podstawowe
Częstotliwość wysyłania naszych informacji
Dane do komunikatów i mobilizacji

Dlaczego powinieneś się zarejestrować?

ZORGANIZOWANI STANOWIMY SIŁĘ!

To będzie długa i trudna walka o niepodległość naszego Narodu. Już z tego powodu nie powinno nikogo tu zabraknąć. Trzeba się nam zjednoczyć, żeby przekonać jak największą liczbę Polaków, a do tego potrzeba organizacji nastawionej na cele z gotowym i skutecznym systemem wywierania wpływu na rządzących.  Dołącz do nas i zobacz jak wiele możesz od siebie dać i zyskać.

Biuletyn Akcja Ewakuacja

Nasz Biuletyn, to informacje, wiedza i argumenty, które będziesz mógł używać w dyskusjach ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Po rejestracji będziesz mógł otrzymywać go za darmo.

Raporty z Kampanii

Raz na kwartał będziemy przygotowywać szczegółowe raporty z naszej działalności. Będziemy w nich zamieszczać informacje dotyczące ilości naszych akcji, kosztów poniesionych podczas naszej służby i ilości powołanych Zespołów FKS-u. Otrzymasz zatem sprawozdanie z naszej służby, które będzie Ci ukazywało nasz mały krok do końcowego zwycięstwa.

KOMUNIKATY

Jeżeli tylko we wskazanym przez Ciebie obszarze Polski będziemy organizować jakiekolwiek wydarzenie, to poinformujemy Cię o tym. Będąc z nami nie ominą Cię informacje prelekcjach, wykładach, szkoleniach, kursach, spotkaniach, wycieczkach integracyjnych czy projekcjach filmowych. Nie przegap możliwości do poszerzenia swoich znajomości i możliwości na organizowanych przez nas wydarzeniach.

SYSTEM MOBILIZACYJNY

Będziesz członkiem systemu mobilizacyjnego. Im więcej nas będzie zarejestrowanych, to znaczy zjednoczonych i gotowych do starcia, tym łatwiej będzie nam się zmobilizować do wielkich marszów protestacyjnych i obywatelskich zbiórek ustawodawczych, których nacisk zmienił prawo już w niejednym aspekcie naszego życia. Niewiele wiadomości przyjdzie do Ciebie poprzez ten system, ale ich treść w połączeniu z naszą aktywnością będą zmieniać historię. Jeżeli udałoby się nam w naszej bazie mieć 100 000 osób, to jedną wysyłką wiadomości e-mail lub SMS moglibyśmy zebrać wystarczającą liczbę podpisów, które dałyby nam możliwości ustawodawcze w Sejmie RP. Do tego zmierzamy! 

Wspaniali ludzie

Otrzymasz wiele zaproszeń do wyjścia z domu. Podczas naszych spotkań i wyjazdów integracyjnych poznasz niezwykłych ludzi. Nie będą one może odbywały się często, ale zapewniamy, że przyjaźnie zrodzone w trakcie szlachetnej służby stają się filarami naszej silnej  osobowości. 

Modlitwa

Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w intencji wszystkich ludzi, którzy tworzą tę inicjatywę.  Będziemy również zapraszać na Mszę Świętą w intencji naszej całej społeczności i kampanii. 

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: