Zgłoszenie do grona Ofiarodawców

Ofiarodawca, to człowiek świadomy naszych celów, metod działania i istoty regularności w działaniu społecznym. Żeby pokonać kłamstwo w świecie gdzie można je powtarzać wiele razy, należy wiele razy przeciwstawiać mu prawdę. Najważniejszym przymiotem działania działaczy jest regularność. Świadomy tego ofiarodawca wspiera nasze działania regularnie. Biorąc na siebie większy obowiązek otrzymuje też więcej przywilejów w naszej społeczności.

Kampanię #AkcjaEwakuacjaZeu zaprojektowali specjaliści, którzy odpowiadają za największe inicjatywy społeczne w Polsce. Działamy według systemu, który już nie raz przynosił zmiany prawne w naszym kraju. Znowu zmobilizujemy setki ludzi, tym razem do walki z kłamstwem, którym próbuje się Polakom wmówić, że nasze prawo do samostanowienia jest reliktem przeszłości. Wygramy z Twoją pomocą! Zarejestruj się i pomagaj nam finansowo.

Zostań Ofiarodawcą

Chcesz nas wesprzeć bez potrzeby rejestracji? Przejdź do strony wspieraj.

Dane podstawowe
Częstotliwość wysyłania naszych informacji
Dane do komunikatów i mobilizacji

Dlaczego powinieneś się zarejestrować?

ZORGANIZOWANI STANOWIMY SIŁĘ!

To będzie długa i trudna walka o niepodległość naszego Narodu. Już z tego powodu nie powinno nikogo tu zabraknąć. Trzeba się nam zjednoczyć, żeby przekonać jak największą liczbę Polaków, a do tego potrzeba organizacji nastawionej na cele z gotowym i skutecznym systemem wywierania wpływu na rządzących.  Dołącz do nas i zobacz jak wiele możesz od siebie dać i zyskać.

Biuletyn Akcja Ewakuacja

Nasz Biuletyn, to informacje, wiedza i argumenty, które będziesz mógł używać w dyskusjach ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Po rejestracji będziesz mógł otrzymywać go za darmo.

Raporty z Kampanii

Raz na kwartał będziemy przygotowywać szczegółowe raporty z naszej działalności. Będziemy w nich zamieszczać informacje dotyczące ilości naszych akcji, kosztów poniesionych podczas naszej służby i ilości powołanych Zespołów FKS-u. Otrzymasz zatem sprawozdanie z naszej służby, które będzie Ci ukazywało nasz mały krok do końcowego zwycięstwa.

KOMUNIKATY

Jeżeli tylko we wskazanym przez Ciebie obszarze Polski będziemy organizować jakiekolwiek wydarzenie, to poinformujemy Cię o tym. Będąc z nami nie ominą Cię informacje prelekcjach, wykładach, szkoleniach, kursach, spotkaniach, wycieczkach integracyjnych czy projekcjach filmowych. Nie przegap możliwości do poszerzenia swoich znajomości i możliwości na organizowanych przez nas wydarzeniach.

SYSTEM MOBILIZACYJNY

Będziesz członkiem systemu mobilizacyjnego. Im więcej nas będzie zarejestrowanych, to znaczy zjednoczonych i gotowych do starcia, tym łatwiej będzie nam się zmobilizować do wielkich marszów protestacyjnych i obywatelskich zbiórek ustawodawczych, których nacisk zmienił prawo już w niejednym aspekcie naszego życia. Niewiele wiadomości przyjdzie do Ciebie poprzez ten system, ale ich treść w połączeniu z naszą aktywnością będą zmieniać historię. Jeżeli udałoby się nam w naszej bazie mieć 100 000 osób, to jedną wysyłką wiadomości e-mail lub SMS moglibyśmy zebrać wystarczającą liczbę podpisów, które dałyby nam możliwości ustawodawcze w Sejmie RP. Do tego zmierzamy! 

Wspaniali ludzie

Otrzymasz wiele zaproszeń do wyjścia z domu. Podczas naszych spotkań i wyjazdów integracyjnych poznasz niezwykłych ludzi. Nie będą one może odbywały się często, ale zapewniamy, że przyjaźnie zrodzone w trakcie szlachetnej służby stają się filarami naszej silnej  osobowości. 

Modlitwa

Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w intencji wszystkich ludzi, którzy tworzą tę inicjatywę.  Będziemy również zapraszać na Mszę Świętą w intencji naszej całej społeczności i kampanii. 

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: