Cele kampanii

Pierwszym celem kampanii #AkcjaEwakuacjaZeu jest poszerzenie świadomości Polaków dotyczącej neokolonializmu, którego jednym z najniebezpieczniejszych narzędzi jest Unia Europejska. Chcemy przedstawiać Polakom prawdziwą historię i cele tzw. „ojców założycieli”.

Od samego początku w zamyśle „ojców założycieli” Zjednoczona Europa nie miał być związkiem wolnych narodów a europejskim państwem. Aby mogło ono powstać przeprowadza się powolną operację odzierania narodów europejskich z ich kompetencji, co na końcu musi skutkować odebraniem narodom ich prawa do samostanowienia. Ostrzegał przed tym prof. Jerzy Chodorowski i udowodnił, że nie ma możliwości zmiany tak ustanowionego kierunku integracji. Dlatego będziemy przekonywać Polaków do opuszczenia Unii Europejskiej jako projektu, który ma zamknąć naszą drogę do niepodległości. 

Najtrudniejszym i niezwykle ważnym celem będzie rozpoczęcie konsultacji społecznych dotyczących powstania Europy niepodległych narodów, która będzie konkurencją dla unijnej utopii.  Podstawą dla tych konsultacji powinna być cywilizacja łacińska zdefiniowana przez prof. Feliksa Konecznego. 

Cele te chcemy realizować poprzez tworzenie struktur do regularnej pracy społecznej na ulicach polskich miast. Będziemy wychodzić z banerami i megafonami. Merytorycznie przygotowani do dyskusji wolontariusze będą poruszać tematy trudne ale konieczne dla odzyskania naszej niepodległości.

najbliższym roku chcemy, aby liczba Polaków zdecydowanych do wyjścia Polski z Unii Europejskiej zwiększyła się do poziomu 20%, przy obecnym poziomie około 11%. Za trzy lata, ta liczba naszych Rodaków powinna sięgnąć już zdecydowanie ponad 30%.

Poprzez naszą pracę u podstaw chcemy do końca 2028 roku przekonać ponad połowę Polaków do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. 

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: