Dołącz do Zespołów FKS

Czas internetowych kampanii jest już dawno za nami, społeczeństwo coraz częściej przestaje ufać informacjom z sieci. Wielkie grupy kapitałowe, w których posiadaniu jest znaczna większość serwisów internetowych, cenzuruje ogromną ilość wiadomości. Bez nich przeciętny Polak nie jest w stanie wyciągnąć logicznych wniosków. Dlatego musimy ruszyć na ulice polskich miast i rozpocząć trudną debatę wskazując źródła, które tak często były pomijane. Do tego zadania powstają Zespoły FKS (Fundacji Kampanii Społecznych). Dołączając do nas poznasz wielu wspaniałych ludzi, zawiążesz przyjaźnie na całe życie, skorzystasz z wielu kursów i szkoleń. To jest szansa do wspólnego budowania historii naszego Narodu. Polacy już nie raz pokazywali światu gdzie jest prawdziwa wolność i tym razem pogonimy swawolę i zniewolenie. Zarejestruj się na kurs dla Wolontariuszy. Razem zrobimy rzeczy wielkie!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FKS

Dane podstawowe
Dane lokalizacyjne
Zgody

Dlaczego powinieneś się zarejestrować?

ZORGANIZOWANI STANOWIMY SIŁĘ!

To będzie długa i trudna walka o niepodległość naszego Narodu. Już z tego powodu nie powinno nikogo tu zabraknąć. Trzeba się nam zjednoczyć, żeby przekonać jak największą liczbę Polaków, a do tego potrzeba organizacji nastawionej na cele z gotowym i skutecznym systemem wywierania wpływu na rządzących.  Dołącz do nas i zobacz jak wiele możesz od siebie dać i zyskać.

Biuletyn Akcja Ewakuacja

Nasz Biuletyn, to informacje, wiedza i argumenty, które będziesz mógł używać w dyskusjach ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Po rejestracji będziesz mógł otrzymywać go za darmo.

Raporty z Kampanii

Raz na kwartał będziemy przygotowywać szczegółowe raporty z naszej działalności. Będziemy w nich zamieszczać informacje dotyczące ilości naszych akcji, kosztów poniesionych podczas naszej służby i ilości powołanych Zespołów FKS-u. Otrzymasz zatem sprawozdanie z naszej służby, które będzie Ci ukazywało nasz mały krok do końcowego zwycięstwa.

KOMUNIKATY

Jeżeli tylko we wskazanym przez Ciebie obszarze Polski będziemy organizować jakiekolwiek wydarzenie, to poinformujemy Cię o tym. Będąc z nami nie ominą Cię informacje prelekcjach, wykładach, szkoleniach, kursach, spotkaniach, wycieczkach integracyjnych czy projekcjach filmowych. Nie przegap możliwości do poszerzenia swoich znajomości i możliwości na organizowanych przez nas wydarzeniach.

SYSTEM MOBILIZACYJNY

Będziesz członkiem systemu mobilizacyjnego. Im więcej nas będzie zarejestrowanych, to znaczy zjednoczonych i gotowych do starcia, tym łatwiej będzie nam się zmobilizować do wielkich marszów protestacyjnych i obywatelskich zbiórek ustawodawczych, których nacisk zmienił prawo już w niejednym aspekcie naszego życia. Niewiele wiadomości przyjdzie do Ciebie poprzez ten system, ale ich treść w połączeniu z naszą aktywnością będą zmieniać historię. Jeżeli udałoby się nam w naszej bazie mieć 100 000 osób, to jedną wysyłką wiadomości e-mail lub SMS moglibyśmy zebrać wystarczającą liczbę podpisów, które dałyby nam możliwości ustawodawcze w Sejmie RP. Do tego zmierzamy! 

Wspaniali ludzie

Otrzymasz wiele zaproszeń do wyjścia z domu. Podczas naszych spotkań i wyjazdów integracyjnych poznasz niezwykłych ludzi. Nie będą one może odbywały się często, ale zapewniamy, że przyjaźnie zrodzone w trakcie szlachetnej służby stają się filarami naszej silnej  osobowości. 

Modlitwa

Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w intencji wszystkich ludzi, którzy tworzą tę inicjatywę.  Będziemy również zapraszać na Mszę Świętą w intencji naszej całej społeczności i kampanii. 

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: