Sympatyk czy Darczyńca?

Zjednczeni damy radę!

W zależności od swoich możliwości wspierasz kampanię finansowo, dobrym słowem, komentarzami i modlitwą. Działacze są na ulicach i poświęcają swoje umiejętności, a zostając darczyńcą wspierasz ich wysiłek. Nie będą musieli się martwić o banery, megafony, ulotki i szkolenia. Profesjonalne kadry będą regularnie zmieniać zdanie opinii społecznej. 

Nie jesteś jeszcze przekonany do swojej decyzji? Zarejestruj się jako sympatyk lub zapisz się na kurs #AkcjaEwakuacjaZeu, gdzie będziesz mógł poznać nasze cele, metody i szereg argumentów dotyczących naszej kampanii. W dodatku poznasz naszych liderów osobiście. Po kursie podejmiesz decyzję. Zapisz się na kurs!

Sympatyk

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą inicjatywą i chcesz obserwować jej przebieg, to powinieneś zostać sympatykiem kampanii #AkcjaEwakuacjazEU. Każdy sympatyk staje się częścią naszej społeczności, któremu przekazujemy: informacje o posunięciach związanych z odbieraniem nam prawa do samostanowienia, wiedzę dotyczącą systemów neokolonialnych i ich narzędzi. Potrzeba nam świadomości, którą będziemy budzić nasze rodziny, przyjaciół i znajomych.  Poszerzysz również możliwości mobilizacyjne naszej społeczności. To pozwoli sprawniej przeciwstawić się kolejnym pomysłom, którymi powoli próbuje się udoskonalać metody kontroli jednostek i całych społeczeństw.
Rozwijaj z nami swoją wiedzę i pomagaj nam, kiedy uznasz to za stosowne!

Ofiarodawca

Ofiarodawca, to człowiek świadomy naszych celów, metod działania i istoty regularności w działaniu społecznym. Żeby pokonać kłamstwo w świecie gdzie można je powtarzać wiele razy, należy wiele razy przeciwstawiać mu prawdę. Najważniejszym przymiotem działania działaczy jest regularność. Świadomy tego ofiarodawca wspiera nasze działania regularnie. Biorąc na siebie większy obowiązek otrzymuje też więcej przywilejów w naszej społeczności.

MEcenas

Przypomnijmy sobie czasy przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości i zadajmy sobie pytanie – czy bez wsparcia Cegielskiego, Paderewskiego i innych Polaków, którzy poświęcali swoje majątki wspierając wiele organizacji patriotycznych, udałoby się nam odzyskać niepodległość? Ówcześni mecenasi wiedzieli, że w świecie rynku, który nie zależy od własnego narodu ich majątki będą zawsze narażone na grabież, a społeczeństwo będzie odzierane z owoców swej pracy. Rozumieli jak ważne jest prawo do samostanowienia i elity, które reprezentują nie tyle naród a Prawdę! Wspierali inicjatywy, które potępiały swawolny i zniewolony rynek, a w zamian niego oferowały wolny – to znaczy rynek oparty o zasady, które bronią własny kapitał i strzegą interesu Narodu. Dzisiaj poszukujemy takich mecenasów, którzy pozwolą nam walczyć o ten nasz kawałek świata aby był przykładem dla innych.

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: