Kampania

Mariusz Piotrowski

KIEROWNIK KAMPANII

Ruszamy z nową kampanią, której celem jest niepodległość naszego Narodu. Już od lat widzimy jak uniokraci posuwają swoją wizję państwa europejskiego do przodu. Za szczytnymi hasłami o zjednoczeniu Europy w imię tzw. wartości europejskich, kryje się plan odebrania Polakom prawa do samostanowienia o sobie, a wszystko dla władzy i pieniędzy. Liczymy, że pokazywane przez nas informacje, które nie mogą przebić się w mediach głównego nurtu dadzą Polakom powód do zastanowienia. Wierzę w to głęboko, że wysiłek naszych wolontariuszy, którzy będą przez najbliższy rok wychodzić na ulice polskich miast spowoduje, że niejeden z nas usiądzie i zada sobie trud poznania prawdy o korzeniach Unii Europejskiej i konsekwencjach, które poniesiemy jeżeli pozwolimy na realizację celów "ojców założycieli".
W pierwszym roku naszej kampanii będziemy chcieli zbudować silne struktury terenowe. Zespoły FKS-u będą szkolone i wyposażane w potrzebny sprzęt. Każdy Zespół będzie wychodził na ulice polskich miast z banerami, megafonem i ulotkami przekazując podczas zgromadzeń publicznych informacje na temat kłamstw związanych z Unią Europejską. Chcemy powołać w tym czasie około 16 takich zespołów, co wiąże się z potrzebą przeszkolenia około 320 osób w całej Polsce i organizacją około 121 zgromadzeń w 2024 roku W tym około 30 zgromadzeń szkoleniowych. . Ten trudny krok, nie tylko pod względem finansowym, ale również organizacyjnym, pozwoli nam organizować w 2025 roku około 384 zgromadzeń w Polsce.
Będziemy wychodzić z banerami i megafonami. Powoływać obywatelskie inicjatywy ustawodawcze. Ustawiać wystawy. Merytorycznie przygotowani do dyskusji będziemy poruszać tematy trudne ale konieczne dla odzyskania naszej niepodległości. W roku 2024 chcemy, aby liczba Polaków zdecydowanych do wyjścia Polski z Unii Europejskiej zwiększyła się do poziomu 20%, przy obecnym poziomie około 11%. Za trzy lata, ta liczba naszych Rodaków powinna sięgnąć już zdecydowanie ponad 30%. Żeby w końcu poprzez naszą pracę u podstaw do końca 2028 roku przekonać ponad połowę Polaków do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. 
Previous slide
Next slide

Zapraszam Wszystkich do współtworzenia tej inicjatywy. Potrzebni są wolontariusze, kadry naukowe, specjaliści i ludzie, którzy pomogą nam finansowo. Każda pomoc jest potrzebna. Dołącz do nas lub wspomagaj nam finansowo!

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: