Fotografia uczestników katowickiego kursu #AkcjaEwakuacjaZeu
2024.01.13 Fotografia uczestników kursu AkcjaEwakuacjaZ.eu z Katowic fot. Elizabeth Piotrowska

Odbył się kurs #AkcjaEwakuacjaZeu w Katowicach

W sobotę w Katowicach odbył się kurs w ramach kampanii #AkcjaEwakuacjaZeu. Uczestnicy mogli usłyszeć o wielu ciekawych argumentach na rzecz #POLexitu, a także poznali nasz system działania.

W sobotę w Katowicach odbył się kurs w ramach kampanii #AkcjaEwakuacjaZeu. Uczestnicy mogli usłyszeć o wielu ciekawych argumentach na rzecz #POLexitu, a także poznali nasz system działania.

Kurs rozpoczął się w godzinach porannych i trwał około 7 godzin. Prowadził go inicjator kampanii #AkcjaEwakuacjaZeu Mariusz Piotrowski. Pierwszy etap dotyczył organizacji inicjującej kampanię, chwilę później na ekranie projekcyjnym można było zobaczyć temat prezentacji Unia Europejska – projekt na rzecz fałszywego pokoju Europy. Przedstawiony został obraz Europy, zarządzanej przez urzędników, którzy od lat nie potrafią wydostać Unii Europejskiej z olbrzymiej zapaści gospodarczej. Rozwój naszego kontynentu został zahamowany, a kolejne plany reform traktatowych ukazywane są przez specjalistów jako gwóźdź do trumny europejskiej gospodarki. W dodatku unijni urzędnicy pomimo swojej niekompetencji, chcą nadal prowadzić Europę, tym razem na swoich nowych zasadach, które sprawią, że część państw narodowych straci swoje prawo do samostanowienia o sobie. Fundacja Kampanii Społecznych jako inicjator i organizator kampanii bije na alarm i stara się uświadamiać Polaków o skali zagrożenia, które niesie za sobą projekt nowych traktatów europejskich, które mają ukonstytuować tzw. Stany Zjednoczone Europy.

Dalsza część kursu, to wyjaśnienie metody działań i jej skuteczności. Będziemy działać wedle głównych zasad skutecznej propagandy: powszechnie, regularnie i aż do zwycięstwa – mówił Mariusz Piotrowski. Nasze lenistwo społeczne w tym temacie może oznaczać ponowne wylewanie krwi w walce o wolność przyszłych pokoleń – można było usłyszeć.

Uczestnicy kursu zadeklarowali swoją pomoc w działaniu na rzecz #POLexitu, tym samym nasz Zespół FKS – Katowice zwiększył swoją liczebność o kolejnych działaczy!

Jeżeli popierasz nasze działania❗️

Jeżeli pragniesz zwyciężyć tak samo jak my❗️

To pamiętaj, że na każdą wojnę potrzebni są:
✍🏻 ochotnicy do walki i 👍🏻 fundusze.

My już wybraliśmy, a Ty?

ORGANIZATOR:

Fundacja Kampanii Społecznych

im. św. Stanisława Papczyńskiego

ul. Rotmistrza Pileckiego 36
44-335 Jastrzębie-Zdrój

KRS: 0000835484 |  NIP: 6332241694 | REGON: 385888369
Bank Pekao: 38 1240 1330 1111 0010 9884 5751

OBSERWUJ KAŻDY NASZ RUCH: